bitcoin ethereum litecoin geçerlidir

Bitcoin Ethereum Litecoin Geçerlidir

Düğün Hikayesi’nde artık Bitcoin geçerli!

10. yılımızda sizin için bir yeniliğimiz daha var. Ödemelerinizi bundan sonra Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ile yapabilirsiniz. Diğer ana altcoinler ile de ödemeler Nisan ayından itibaren geçerli olacaktır. 10. yıl yeniliklerimizi görmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan (instagram, twitter, facebook) ve web sayfamızdan takip etmeye devam edin.

bitcoin geçerlidir

Bitcoin ile ödemeler nasıl olacak?

Bitcoin ve diğer kripto paralar ile ödeme yaparken www.coinmarketcap.com adresinde yer alan güncel değerler ve Merkez Bankası döviz kurları esas alınacaktır. Fatura ve vergi ile ilgili yasal durumlar Türk Lirası üzerinden uygulanacaktır. KDV ödemeleri de Türk Lirası üzerinden tahsil edilecektir.

Neden kripto para ile ödeme?

Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile yeniliklere açık olmamız gerekliliği ve yeni bir ödeme sistemi olarak kripto para dünyasının varlığı bizi bu düşünceye itmiştir. Bu sayede nakit, kredi kartı, dijital transfer gibi ödeme yöntemlerimize dijital parayı da ekleyerek, değerli müşterilerimize alternatif bir yol sunmayı uygun bulduk. Başladığımız günden bu yana düğün fotoğrafçılığı sektöründe yeniliklerin öncüsü olan Düğün Hikayesi, bu konuda da bir yenilik yaparak bitcoin geçerlidir demek istiyor.

Diğer detaylar

Aklınıza takılan her türlü soru için iletişim bölümümüzden bize yazabilir, galerimize göz atarak Düğün Hikayesi fotoğrafları ve Düğün Hikayesi videoları ile vakit geçirebilirsiniz. Dilerseniz blog bölümümüzden eski kampanyalarımız ve yazdıklarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.