Düğün Fotoğrafı Fiyatları

Düğün Hikayesi olarak bu sene fiyatlarımız online olarak web sayfamızda yer almamakta. Sebebi ise çekim türlerinin fazlalığı, fiyatların tarihe, çekim süresine, hafta içi veya sonu olması durumuna göre değişiklik göstermektedir. Çekim türlerine ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Fiyatlar hakkında veya dilediğiniz tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafı Çekim Türleri

Düğün Hikayesi olarak size farklı çekim türleri sunuyoruz. Elbette ki yaptığımız çekimler burada yazılan çekim türleri ile sınırlı değil. Düğün fotoğrafı ve düğün klibinin her tarzını Düğün Hikayesi’nde bulabileceksiniz. Çekimlerimizin fiyatları hakkında detaylı bilgiyi e-posta, sosyal medya iletişim kanalları veya 0.506.531 23 73 numaralı telefonumuza whatsapptan yazarak veya arayarak ulaşabilirsiniz.

Bize instagram veya facebook gibi sosyal medya kanallarından da ulaşarak bilgi alabilir ve fotoğraflara ve video kliplere göz atabilirsiniz.

Dış Mekan Çekimi

Düğün fotoğrafı deyince artık ilk akla gelen çekim türü dış mekan çekimleri oldu. Birbirinden güzel fotoğraflara sahip olmak istiyorsunuz ancak hazırlık fotoğrafları sizin için çok da önemli değilse bu çekim tam da size göre. Düğün gününüzde bize ayıracağınız yaklaşık 2 saatlik bir süreçte, sizin istediğiniz veya ortaklaşa belirlediğimiz bir yerde fotoğraflarınızı çekiyoruz. Ortalama 200-250 adet fotoğrafa sahip oluyorsunuz ve tüm fotoğrafları her zamanki gibi dijital olarak orijinal boyutunda ve çözünürlüğünde teslim alıyorsunuz. Dış Mekân Çekimi’nde süre ve mekân adedi gibi sınırlamalarımız yok, sınır tamamen sizsiniz.

Bu çekimin düğün gününüzden önce olması veya düğün günü öncesi (pre-wedding) ve düğün günü sonrası (after-wedding) çekim istemeniz durumunda da fiyat listemizdeki Dış Mekân Çekimi ücretleri geçerli olacaktır.

Dış Mekân Çekimi türlerimizi aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Düğün Hikayesi®

Belgesel düğün fotoğrafına bizim verdiğimiz isim Düğün Hikayesi. Kimi yerlerde tam gün çekim diye de duymuş olabilirsiniz. Adı üzerinde hikayenizi çekiyoruz. Günün sabahında (genellikle kuaförde) başlayarak akşama kadar (genelde ilk dansa veya nikaha) tüm detaylar, olaylar fotoğraflanıyor. Bu süreçte gelinin hazırlıkları ve varsa diğer ritüellerde hep birlikte olurken, damat ile gelinin buluşma anından sonra her ikisinin de fotoğrafları çekiliyor ve gün içerisinde dış mekân çekimi yapılıyor.

Bu çekimde tüm gün sizinle birlikteyken birer nedime ve sağdıç oluyor, gününüzü programlamanıza tecrübelerimiz sayesinde yardımcı olmuş oluyoruz. Günden güne değişmekle beraber elinize orijinal çözünürlüğünde ve boyutunda, 1000’den fazla dijital fotoğraf geçmiş oluyor.

Düğün Hikâyesi çekim türlerimizi aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Düğün Hikayesi® Plus

Plus derken artı anlamında aslında. Yani Düğün Hikayesi çekiminize bir şey eklemek istiyorsunuz ve biz de size bunu üç şekilde sunuyoruz.

İlk olarak düğün gününüzde bir video klip çekilmesini yahut akşama kadar fotoğrafçı ile beraber bir videograf arkadaşın sizinle beraber olmasını isteyebilirsiniz. Bu yapılan video çekimi de size kısa bir film veya klip şeklinde hazırlanarak verilir.

İkinci seçenek ise damadın da çekimleri için bir fotoğrafçı talep edebilirsiniz.

Üçüncü olarak ise düğün günü öncesi (pre-wedding) ve düğün günü sonrası (after-wedding) çekimleri talep edebilirsiniz. Elbette ki düğün günü yapılacak olan Düğün Hikayesi® ve dış mekân çekiminize ek olarak.

Düğün Hikâyesi Plus çekim türlerimizi aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Düğün Hikayesi® Max

Tüm çekimlerin bir arada bulunduğu paket bu aslında. Karar veremediniz ve her şeyi istiyorsunuz. Kısacası düğün günü öncesi ve sonrası çekimlerinizin yapılmasını, düğün hikayenizin çekilmesini ve damadın da gününün her ayrıntısının fotoğraflanmasını istiyorsanız maksimum çekim size göre.

Damadın fotoğraflarının çekilmesi yerine video klip (düğün klibi) için çekim talep edebilirsiniz. Dilerseniz Düğün Hikayesi® Max çekimini düğün gününüzde yapılacak fotoğraf + video çekimine düğün günü öncesi bir video çekimi (kurgusal kısa film, düğün gününden önce başlayan bir çekimin düğün günü de devam etmesi gibi) ekleyebilirsiniz.

Düğün Hikâyesi Max çekim türlerimizi aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Düğün Hikayesi® 4×4

Düğün Hikayesi® çekimlerinizde hem fotoğraf hem de video olmasını istiyor ve bir yandan da hem gelinin hem de damadın çekimlerinin yapılmasını istiyorsanız bu 4×4’lük çekim size göre. 2 fotoğrafçı ve 2 videograf gün boyu sizlerle beraber olacak ve her anınızı kayıt altına alacaktır. Sonunda da size en özel gününüze ait fotoğrafları ve video klibinizi/belgeselinizi keyifle izlemek kalacaktır.

Düğün Hikâyesi 4×4 çekim türlerimizi aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Düğün Hikayesi® Premium

En fazlasını mı istiyorsunuz? Hiçbir detayınız kaçmadan en özel anlarınızın en güzel şekilde kayıt altında olmasını istiyorsanız Düğün Hikayesi® Premium hizmeti size göre. Düğün gününüzde 2 fotoğrafçı ve 2 videograf, dilerseniz düğününüz sırasında devam eden çekimler ve isteğinize göre ekstra bir Dış Mekân/Trash The Dress/Pre-Wedding Fotoğraf Çekimi veya bunun yerine kına gecesi / nişanınız için fotoğraf ve kamera hizmeti alabilirsiniz. Eğer daha da fazlası varsa aklınızda ekibimiz ile iletişime geçebilir, hayalinizi bize anlatabilirsiniz.

Düğün Hikâyesi Premium çekim türlerimizi aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Dahası

Düğün fotoğrafı ve düğün klibi çekimleriniz konusunda tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda esnek planlamalar yapıyoruz. Fiyat listemizde yer alan çekim fiyatları ek hizmet aldıkça artmakta, daha az çekim istemeniz durumunda ise bütçenize daha uygun olabilmektedir. Karar veremediyseniz veya daha fazla bilgi almak istiyorsanız iletişime geçiniz.