Bize Ulaşın

bilgi@dugunhikayesi.com adresine bir e-postanız yeterli!

İletişim için aşağıdaki formu da kullanabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Konu

İletiniz

İletişim Bilgileri

***Yoğun çekim programımız nedeni ile lütfen gelmeden önce randevu alınız***

Düğün Hikayesi
E-Posta:
 bilgi@dugunhikayesi.com
Adres: Abay Kunanbay Cd. 18-1 Çankaya/Ankara
Gsm: 506-5312373

Ulaşım İçin

Otobüs-Minibüsle Ulaşım
Kızılay’dan, Sıhhiye’den, Keçiören’den veya Dikimevi’nden Bahçelievler minibüsüne binin. 7. Cadde’de Starbuck’ta / Migros’ta inin. Sağdan ikinci sokaktayız.

Raylı Sistemle Ulaşım

İlle de raylı sistemi kullacağım diyorsanız Ankaray Beşevler  durağında inin. İndiğiniz yerde ring otobüsü var ve otobüs şoförüne 7. Cadde Migros’ta ineceğinizi söyleyin. Duraktan 100 metre yürüme mesafesindeyiz.

Diğer raylı sistem seçeneğiniz ise Çayyolu Metro Milli Kütüphane durağında inin. İndiğiniz yerden bir durak (500 metre) kadar 7. Cadde yönünde yürüyün. Starbucks’tan sola, sonra da ikinci sağa dönün.

Özel Aracınızla Ulaşım

***Önemli not olarak belirtmeliyiz ki Bahçelievler’in her yerinde olduğu gibi ofisimizin yer aldığı cadde ve sokakta da otopark problemi bulunmaktadır.***

Yöntem 1: 1. 7. Cadde’ye trafik yönünde girdiğinizde Starbucks’tan sola dönün ve ikinci sağdaki sokağa girin.

Yöntem 2: 4. Cadde yönünden geliyorsanız 6. Cadde’ye (54. Cadde) girin. Altunbilekler Market’in oradan içeri doğru dönün (2. sağ). Sonrasında oralara park edebilir ya da devam edip 3. sağ ve sonra ilk sağdan ofisimizin sokağına ulaşabilirsiniz.

Şehir Dışından Geliyorsanız

Uçakla geliyorsanız taksiye binmeyin boşuna, şehir merkezi biraz uzak. Milli Kütüphane’de ineceğiz diyerek otobüsü kullanabilirsiniz (Ücretleri otobüste topluyorlar). Milli Kütüphane’den sonra bir miktar yürüyüş ile ulaşabilirsiniz.
Otobüsle geldiyseniz otogardan (ki biz AŞTİ deriz kendisine) buraya gelmek için taksiye binip 7. Cadde Migros diyebilirsiniz. 2 kişinin otobüs parası (bilemedin 3 kişinin) kadar tutacaktır, eziyet çektiğinize değmez.