Bahçelievler 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) No:70 D:5 (Başkent Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nin üst katı, ihtiyaç duydukça alt kata inebilmek için 🙂 )

Otobüs-Minibüsle Ulaşım
Kızılay’dan, Sıhhiye’den, Keçiören’den ve Dikimevi’nden Bahçelievler minibüsüne binin. 6. Cadde’den 2. Cadde’ye dönerken köşe başında, 6. Cadde’den 1. Cadde’ye dönerken köşe başında veya Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nden geçiyorsa Başkent Hastanesi tabelasını görünce inin. Ya da dolmuş şoförüne “Başkent Üniversitesi Hastanesi Acil” diye sorarsanız sizi doğru yerde indirir. En fazla 100 metre uzaktasınız artık 🙂

Raylı Sistemle Ulaşım

İlle de raylı sistemi kullacağım diyorsanız Ankaray Beşevler yahut Çayyolu Metro Milli Kütüphane durağında inin. İndiğiniz yerde ring otobüsü var ve otobüs şoförüne Başkent Hastanesi’nde ineceğinizi söyleyin. Duraktan 100 metre yürüme mesafesindeyiz.

Özel Aracınızla Ulaşım

Yöntem 1: 1. Cadde’ye Emniyet Müdürü’nün evi tarafından girdiğinizde Deneme Lisesi’ni (solda kalıyor) geçince ışıklardan sağa girin. Sağdan 3. apartmandayız.

Yöntem 2: Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nden (Anıtkabir’in yanındaki cadde, Beşevler’den Anıttepe’ye giden) Anıttepe yönüne giderken Başkent Hastanesi’nin önüne doğru girin, caddeye doğru ilerleyip sağ ve tekrar ışıktan sağ yapın.

Yöntem 3: 7. Cadde’yi bitirin ve sağa dönün. İki ışık geçince sağdan 3. binadayız 🙂

Şehir Dışından Geliyorsanız

Uçakla geliyorsanız taksiye binmeyin boşuna, şehir merkezi biraz uzak. Milli Kütüphane’de ineceğiz diyerek otobüsü kullanabilirsiniz (Ücretleri otobüste topluyorlar). Milli Kütüphane’den sonra bir otobüs veya bir miktar yürüyüş ile ulaşabilirsiniz.
Otobüsle geldiyseniz otogardan (ki biz AŞTİ deriz kendisine) buraya gelmek için taksiye binip Başkent Hastanesi acil girişi diyebilirsiniz. 2 kişinin otobüs parası (bilemedin 3 kişinin) kadar tutacaktır, eziyet çektiğinize değmez 😉

Randevu için;

Tel : 312-283-6851
Gsm : 506-531-2373
email : bilgi@dugunhikayesi.com

İletişim İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz