Yeni “Düğün Hikayesi” Paketlerimiz

Gelen talepler doğrultusunda sunduğumuz paket sayısını 4’e çıkarıyoruz. Bu paketlerden hiçbirisinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız fiyat listemizden kendi paketinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

2010 Fiyat Listesi –Promosyon Paket Fiyatları-

 

Düğün hikayesi çekimi gelin ve damadın sabah hazırlıklarından akşama kadarki (genelde ilk dans veya imza) fotoğraf çekim sürecini kapsayan bir hizmettir. Düğün hikayesi hizmeti bu çekimlerle bitmez tam aksine bu çekimlerle başlar denilebilir. Düğün gecesi fotoğrafları yedeklemekle başlayan sürecimiz, fotoğrafların seçilmesi (yaklaşık 1000 adet fotoğraftan), işlenmesi, albüm tasarımı ve hazırlanması, slayt show sıralaması, düzenlemesi ve dvd etiketlerinin hazırlanması, baskıya hazırlanmaları gibi yaklaşık 7-10 günlük bir zamanımızı alır. Kalan sürede ise albümlerinizin ve fotoğraflarınız basılması ve gerekli düzenlemelerin yapılması ile geçer.

Merak ettiğiniz herşey için bilgi@dugunhikayesi.com veya dugunhikayesi@gmail.com adreslerine e-posta gönderebilir, 0.506.531 23 73 veya 0.312.283 68 51 numaralı telefonları arayarak Ayça Hanım’dan bilgi alabilirsiniz.

5znhgjf7pd

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir